16 Οκτωβρίου 2011

ΚΑΝΑΡΗΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ 4-0

Εύκολο απόγευμα για την ομάδα μας που επικράτησε άνετα του Κοφινά με 4-0 .Χωρίς πολλές φάσεις το πρώτο ημίχρονο ο Κανάρης   κατάφερε να προηγηθεί στην πρώτη του ουσιαστική φάση με τον πολύ καλό σήμερα Καπό στο 35΄, από αυτό το σημείο και μετά η ομάδα μας ανέβασε την απόδοσή της και τελείωσε το ημίχρονο με με μία κλασική του Λέσι στο 42΄. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Κανάρης εμφανίστηκε καλύτερος και πιο αποτελεσματικός διπλασίασε τα τέρματα του πάλι με τον Καπό στο 50΄ ο οποίος με ανάποδο ψαλίδι   έστειλε την μπάλα στο γάμα της εστίας του τερματοφύλακα του Κοφινά .Το 3-0 σημειώθηκε  από τον Πάλλα στο 61΄ ενώ το σκορ έκλεισε ο Χατζηλάμπρου στο 90΄. Ο Κοφινάς δεν αντιστάθηκε σε κανένα σημείο του αγώνα και αν δεν είχε τον τερματοφύλακα του σε πολύ καλή μέρα θα μπορούσε να είχε ηττηθεί με μεγαλύτερο σκορ . Καλή η διαιτησία του Τσαπάρα με λάθη στις υποδείξεις οφσάιντ των δύο βοηθών .